Пошук партнерів

Як взяти участь В ПРОГРАМІ

Перші кроки на шляху створення вашої пропозиції й подачі заявки на дослідницьке фінансування ЄС. Дізнайтеся як знайти потрібне оголошення про пропозиції або партнерський проект, й як подати вашу власну пропозицію.

Наступна підтримка спростить вашу участь:

- H2020 Online Manual: покрокова інструкція про роботу порталу – від підготовки пропозиції та подачі заявки до звітності щодо вашого поточного проекту;

- Reference documents: бібліотека нормативних документів, інструкцій, додаткові матеріали щодо H2020 та FP7;

- Пошук для вже існуючих організацій та їх PICs;

- Finance viability self-check tools/ Фінансова життєздатність як інструмент життєдіяльності : дозволяє вам моделювати перевірку фінансової життєздатності вашої організації;

- SME participation: інструкція «Горизонт 2020» (H2020) для SME.

 

Крок 1 – Знайти потрібне оголошення про пропозиції H2020 ONLINE MANUAL

Комісія оприлюднює на порталі учасника всі оголошення щодо дослідницьких та інноваційних програм H2020, а також оголошення щодо попередніх програм (FP7 and CIP). Додатково там можна знайти інформацію про деякі інші оголошення у секції «Other Funding Opportunities». Якщо ви заявляєтесь вперше й ще не знайомі з програмами, можливо стане в нагоді «H2020 OnlineManual». Він може допомогти обрати програму, що якнайліпше відповідає вашій галузі та профілю. Окрім того, ви можете здійснювати пошук за ключовими словами й застосувати фільтри у переліку оголошень у відповідності до тематики ваших досліджень, використовуючи опцію «search according to your research topic».

Наш національний контактний центр – National Contact Point – також може надати вам допомогу у пошуку оголошення, що якнайліпше відповідає вашому профілю. SMEs також можуть розраховувати на додаткову підтримку від Enterprise Europe Network.

Крок 2 – Знайти партнерів для розробки проекту або заявитись у індивідуальному порядку H2020 ONLINE MANUAL

Співробітницькі проекти: більшість проектів, фінансованих ЄС – співробітницькі проекти зщонайменше 3 організаціями з різних держав-членів ЄС або країн-партнерів (Associated countries). Різні служби з пошуку партнерів – «partner search services» допоможуть вам знайти організації, що хотіли б долучитися до пропозиції. Ви також можете надіслати ваші власні запрошення до співпраці.

Індивідуальні або групові дослідження: Також можливо подати вашу пропозицію як окремий дослідник, дослідницька група чи організація.Такі можливості головним чином надаються під гранти «Горизонт 2020» – H2020 European Research Council (ERC) та Marie Skłodowska-Curie actions (MSCA), а окремі дослідники (individual SMEs) можуть заявлятись, застосовуючи H2020 SME instrument.

Крок 3 – Зареєструватися на порталі H2020 ONLINE MANUAL

Для того щоб заповнити реєстраційну форму та надіслати її через електронну систему реєстрації до Комісії, спочатку потрібно створити обліковий запис (account) на порталі учасника (Participant Portal), натиснувши на «REGISTER» у меню, що розташоване вгорі сторінки.

Крок 4 – Зареєструйте вашу організацію H2020 ONLINE MANUAL

Комісія створює електронний регістр організацій (online register of the organisations), котрі беруть участь у дослідницьких, інноваційних або освітніх, аудіовізуальних і культурних програмах ЄС. Він має на меті уможливити стійку й оперативну передачу офіційних даних організацій, а також дозволить уникнути багаторазових запитів однієї й тієї ж самої інформації.

Полтавський національний технічний університет зареєстрований в комісії й отримав 9-ти значний код (Participant Identification Code (PIC)), котрий є унікальним ідентифікатором нашого університету може бути застосований для посилання Комісією підчас будь-яких взаємодій.

Крок 5 – Подайте ваші пропозиції щодо проекту до Комісії H2020 ONLINE MANUAL

Для того, щоб подати ваші пропозиції щодо проекту, вам потрібно перейти до секції «Electronic Proposal Submission» на окремій сторінці присвяченій темі, що належить до конкретного оголошення (call). Вам потрібно увійти до власного облікового запису на порталі учасника (Participant Portal account) й почати заповнювати стандартні форми й надіслати ваші пропозиції до Комісії.